Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Blues v BUTCHER´S GRILL & PASTA PRAHA Rezervujte si Váš stůl na akci

Jít zpět

Akce

Přijměte naše pozvání na páteční Blues v Butcher´s.

Každý pátek od 19:00 do 22:00 je v restauraci živá hudba. Kmenovým hráčem Butcher´s je slavný bluesový kytarista Bobby Houda. Čechoameričan, srdcař, odchovanec slavné Berklee College of Music hrající zejména blues jako řemen, soul, r´n´b, či country. Dalším pravidelným uskupením je Eva Holická Duo. Eva, umělkyně a vynikající basistka doprovázená kytaristou Vojtěchem Želinským zpívá a hraje repertoár Dylana, Cashe, Reeda, ale ohromila také výbornými francouzskými šansony. Posledním z rotujících se umělců v Butcher´s jsou dvě akustické kytary Jiřího Miloty a Christophera Chirica, s repertoárem americké rythm and blues. Více informací, včetně konkrétního programu na daný pátek je na našem facebooku https://www.facebook.com/butcherspraha .

Doporučujeme zarezervovat si stolek včas, online na webu http://www.butchers.cz/login/ nebo telefonním čísle 296 150 153.

Těšíme se na vás!


Jít zpět